O sztukaterii

zczenie chyba wystarczy, by wszystko to zobrazować. Warto jest coś z tym zrobić! Jeżeli stoi przed nami wspaniała okazja na zmiany, jaką jest remont, to zdecydujmy się na nią. Świetnym pomysłem będzie sztukateria elewacyjna, która

O sztukaterii

Sztukateria wspaniałym pomysłem

Niech nasz dom będzie inny niż wszystkie! Okazuje się, że w Polsce wiele odmów wygląda tak po prostu nudno. Proste ściany, dach, komin. Takie uproszczenie chyba wystarczy, by wszystko to zobrazować. Warto jest coś z tym zrobić! Jeżeli stoi przed nami wspaniała okazja na zmiany, jaką jest remont, to zdecydujmy się na nią. Świetnym pomysłem będzie sztukateria elewacyjna, która nada charakteru naszemu lokum. Ponadto wiele jej ciekawych elementów można zamontować także we wnętrzu naszego domu. Zdecydujmy się na ten niebanalny krok i pokażmy wszystkim, jak dobry smak mamy i jak wiele znaczy dla nas dobry design. Już teraz możemy przejrzeć w Internecie choć kilka zdjęć sztukaterii i zdecydować się na własną.


Zamontuj sztukaterię i zachwyć się jej pięknem

Nasz dom nie musi być taki jak wszystkie inne w okolicy. To my sami możemy być architektami swoich wnętrz, dlatego zadajmy o to, by były one niepowtarzalne. Dzięki swoim pomysłom możemy osiągnąć naprawdę wiele, więc zacznijmy je wprowadzać w życie. Już dziś pomyślmy o tym, jak może wyglądać pokój, w którym teraz siedzimy. Czy jest on idealny? Czy nam odpowiada? A może coś byśmy chcieli w nim zmienić? Jeśli nawet nie wiemy co, to posłuchajmy rad wielu projektantów wnętrz, którzy często decydują się na sztukaterię nie tylko elewacyjną, ale także właśnie wewnętrzną. Może ona naprawdę mocno zmienić oblicze naszych przestrzeni. Dopasujmy zatem elementy i zmieńmy swoje otoczenie na lepsze nie za tydzień, czy dwa ? a dzisiaj.


Architraw - definicja z Wikipedii

Architraw (epistyl, nadsłupie) ? główny (najniższy) poziomy człon belkowania antycznego, który podtrzymywał belki stropu.

Spoczywał on bezpośrednio na kolumnach. Architraw występuje we wszystkich porządkach architektonicznych. W porządku doryckim miał formę prostej gładkiej belki, natomiast w pozostałych, jego płaszczyzna dzieliła się na trzy fasciae, z których najwyższa była najbardziej wysunięta.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Architraw