Ogólnie o czyszczeniu dywanów

niejsze dotarcie do wszystkich zakamarków znajdujących się pomiędzy szafkami i usunięcie z nich włosów oraz osadzającego się prochu. Odkurzaczem można także ściągać pajęczyny ze ścian łazienkowych. Po dokładnym usunięciu z płytek

Ogólnie o czyszczeniu dywanów czyszczenie dywanów wrocław

Czyszczenie łazienki

Co jakiś czas w łazience robione są generalne porządki. Wówczas cała łazienka jest czyszczona i odkurzana. Dokładne odkurzenie łazienki pozwala na dokładniejsze dotarcie do wszystkich zakamarków znajdujących się pomiędzy szafkami i usunięcie z nich włosów oraz osadzającego się prochu. Odkurzaczem można także ściągać pajęczyny ze ścian łazienkowych. Po dokładnym usunięciu z płytek całego prochu będzie można dokładnie je wyczyścić i wymyć. Sprawi to, że po skorzystaniu z kąpieli będzie można bez obaw stawać na płytkach. Generalne porządki robione w łazience polegają także na czyszczeniu kabiny prysznicowej i zlewu oraz muszli WC. Dzięki temu nie tylko domownicy, ale też goście będą czuli się bardzo dobrze korzystając z łazienki.


Internetowe źródło o kosmetologii

Nazwa dyscypliny wywodzi się od greckich słów kosmetes ? sługa toaletowy i kosmetikos ? upiększający, a według innych badaczy od greckiego słowa kosmos, które oznacza porządek, ład, ozdobę. W zakresie poznawczo-opisowym kosmetologia opiera się na metodologii nauk przyrodniczych (chemii, biologii, biofizyki, medycyny), antropologii i antropometrii, socjologii, psychologii oraz estetyki i filozofii. W zakresie interwencyjnym kosmetologia związana jest z higieną życia i odżywiania, a poprawę atrakcyjności fizycznej ciała człowieka osiąga metodami nieinwazyjnymi ? kosmetykami, zabiegami pielęgnacyjnymi, interwencjami dietetycznymi, rehabilitacją.

Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kosmetologia


Definicja sławojki

Sławojka (także: wychodek, ustęp, wygódka, wybudka, latryna) ? rodzaj ubikacji; niewielka zamykana od wewnątrz budka, zazwyczaj wolnostojąca, z umieszczoną poziomo wewnątrz deską z otworem (pełniącą funkcję sedesu) nad suchym dołem, do którego wpadają fekalia. Wyposażeniem wychodka był hak służący do wieszania pociętych kartek gazet lub czasopism zastępujących papier toaletowy. Rolę haka zwykle pełnił ostro zakończony gwóźdź.

Ten rodzaj ubikacji spotykany jest w Polsce w uboższych wsiach, a niekiedy w miastach, niedysponujących kanalizacją sanitarną ani ogólnospławną, jak również wszędzie tam, gdzie instalowanie rozwiązań bardziej technologicznie zaawansowanych nie ma ekonomicznego uzasadnienia.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awojka